• 02146883079 - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٩٨ - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٨٦
  • شنبه تا پنج شنبه : 9:00 - 17:00
  • info@arghavandarou.com

اسپری رنگی مو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

  شرکت ارغوان داروی ایرانیان با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود.

 اگر اسپری رنگی مو استفاده نمیکنید مجبورید با رنگ کردن موها که کاری زمانبر و پردردسر است و رنگ مو تا مدت زیادی روی مو خواهد ماند کنار بیایید واگر بخواهید

 

مکرر رنگ موهایتان را عوض کنید باعث آسیب رساندن به موهای خود میشوید، برای داشتن رنگ موی جدید باید مجددا موهای خود را رنگ نمایند. رنگ کردن مکرر موها باعث آسیب دیدن موها شده و هم چنین موهای رنگ شده نیاز به مراقبت بیشتری دارند. بهترین کار برای کسانی که علاقه به تنوع رنگ مو دارند، استفاده از اسپری مو است یا همان رنگ موقت. حسن استفاده از  اسپری رنگی این است که نیاز به مراقبت خاص نداشته و به موها آسیبی نمی رسانند. شرکت های مختلف تولید کننده لوازم آرایشی و رنگ مو، رنگ موهای مو وقت را در مدل های چون ، اسپری مو ، ماژیک رنگ مو و گچ رنگ مو، تولید و روانه بازار نموده اند.

 

 اسپری نگهدارنده مو   

اسپری رنگی مو دراصل رنگ طبیعی مو را روشن‌ تر و درخشان ‌تر مینماید، تندی موهای سفید یا زرد را کاهش میدهند ویا اسپری رنگی، موهای راه راه و مش شده را یک دست و یکنواخت می نماید. این دسته از اسپری‌ها تغییر شدیدی در رنگ مو ایجاد نکرده و به سادگی و با یک بار شستشو پاک میشوند،از همین جهت اسپری رنگی برای امتحان کردن یک رنگ مو مناسب میباشند.

انواع رنگ موی موقت

انواع رنگ موی موقتی دو گونه رقیق ‌ها و غلیظ‌ ها موجود میباشد.

رقیق ‌ها آنهای هستند که موها را خیلی ملایم رنگ مینمایند، و غلیظ ‌ها رنگ تیره ‌تری به موها میدهند. رنگ موهای موقت رقیق  به صورت مایع بوده و بعد از استفاده و بدون نیاز به آبکشی ،مدل به مو میدهند. چنانچه در غلظت بالا مورد استفاده قرار گیرند، اثرشان عادی نخواهد بود. بسیاری از این دسته رنگ‌ های موقت به صورت اسپری موجود هستند.که همان اسپری رنگی مو هستند.

رنگ‌ های مورد استفاده در رنگ موی موقت رقیق ، اکثرا رنگ‌ های تضمین شده  بوده و رنگ ‌های مصنوعی تصفیه شده ‌ای میباشند که از ‌نظر ایمنی مورد تست قرار گرفته و برای استفاده در غذاها، داروها و لوازم آرایشی و بهداشتی توسط FDA (اداره ی غذا و دارو) مورد تایید قرار گرفته اند. چون این رنگ ‌ها بی ‌خطرند البته نه همیشه ودر هر حال، لذا در برچسب روی بسته‌ بندی ‌ها این محصولات ، الزامی جهت انجام تست پاچ قید نگردیده است (تست پاچ: باید رنگ مو را 48 ساعت قبل از استفاده روی مو، برروی قسمتی  از پوست دست بگذارید و بعد نیم ساعت میتوانید بشویید چنانچه حساسیتی بروز نکرد میتوانید آن محصول را استفاده کنید).

اسپری رنگی مو

رنگ موی موقت رقیق‌ حاوی اسید ضعیفی نیز هست که سبب افزایش قدرت جذب رنگ‌ توسط مو میشود. برخی از محصولات امکان دارد علاوه بر رنگ ‌های یاد شده یا همان رنگهای مجاز، حاوی رنگ‌ های ترکیبی دیگر نیز داشته باشند که در برچسب بسته‌ بندی این محصولات ، نکاتی برای رعایت احتیاط و همچنین آموزش انجام پاچ تست مقدماتی موجود میباشد. اسپری رنگی مو علاوه بر رنگ، برای مدل دادن ساختار مو نیز به کاربرد دارد.

برخی محصولات به شکل اسپری رنگی مو ، موس یا ژل ساخته میشوند، بعضی جهت ایجاد رنگ‌ های فانتزی مو، قرمز، آبی، طلایی ‌‌نقره‌ای، صورتی و سایر رنگ‌ های غیرمعمول به کار گرفته میشوند. در رنگ ‌های موقت، مواد رنگی مانند یک پوشش رنگی روی مو مینشیند و به درون ساختار مو نفوذ نکرده و یا درحد بسیار ضعیف نفوذ می نمایند.

اسپری رنگی مو غلیظ امکان دارد به بالش یا لباس مالیده گردند. عرق کردن هم موجب رنگ دادن مو به پوست می‌ شود. رنگ‌ موقت تا حدی نسبت به آب مقاوم است، اما به راحتی با یک بار شستن پاک میشوند برای افزایش ماندگاری رنگ بر روی موها می توان از اسپری نگهدارنده مو نیز استفاده نمود. به خاطر بسپارید هنگام اسپری به پوست اسپری نکنید که هم غیر طبیعی تردیده شده و هم از باعث میشود پوست سر برق بزند.

 

درباره ما

Flex


شرکت ارغوان داروی ایرانیان درسال ۱۳۹۰ به پشتوانه و همکاری تعدادی از پژوهشگران جوان و مجرب و با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود. شرکت ارغوان داروی ایرانیان محصولات خود را با ۲ برند تجاری با نامهای ‹ماسینکس› و ‹ویبرسو› به بازار عرضه نمود ..

تماس با ما

آدرس : تهران _ کیلومتر ۱۹جاده مخصوص _ سه راه سنگی _ ساختمان ایرانیان _ طبقه۲ _ واحد۲۰۸

تلفن : 02146883079
فکس : 02146883079
ایمیل : info@arghavandarou.com

نقشه

نقشه