• 02146883079 - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٩٨ - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٨٦
  • شنبه تا پنج شنبه : 9:00 - 17:00
  • info@arghavandarou.com

ماسک آبرسان مو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

  شرکت ارغوان داروی ایرانیان با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود.

 

دلیل استفاده از ماسک آبرسان مو چیست؟ماسک آبرسان مو

با استفاده کردن زیاد و مداوم ازمواد شیمیایی، رنگ کردن موها و همچنین شامپوهای نامناسب باعث میشویم کراتین و چربی های طبیعی مو از بین رفته و این امر سبب شکستن و ریزش مو گردد. با استفاده مداوم از ماسک آبرسان مو که میتوان بصورت خانگی نیز تهیه کرد و مواد تشکیل دهنده ماسک آبرسان مو خوراکی های  است که در هر خانه یافت شده و مورد استفاده قرار میگیرد میتوان با ماسک آبرسان مو رطوبت را به مرور زمان به موها برگرداند.

آبرسانی مو

آبرسانی مو با ماسک آبرسان مو بهترین روش جهت رفع خشکی و شکنندگی مومیباشد.

موهای آسیب دیده به شدت نیازمند آب هستند ، این همان چیزی است که در پروسه رنگ شدن موهااز دست داده اند ؛ حتما روزی هشت لیوان آب نوشیده، موهای خود را کمتر بشویید و همچنین  از سشوار و اتو مو درصورت امکان استفاده نکنید ویا استفاده را به حداقل کاهش دهید.

موهایی که برای حفظ درخشندگی و بافت طبیعی خود رطوب ندارند، موهای خشک هستند.بهترین درمان برای موهای خشک ماسک مو آبرسان است.

مو از سه لایه تشکیل یافته، لایه‌ی بیرونی که وظیفه حفاظت از لایه های درونی را دارد، چنانچه لایه‌ی بیرونی آسیب دیده باشد، مو رطوبت و درخشندگی‌ خود را از دست خواهد داد. فولیکول مو با غده‌هایی که چربی‌شان را به ساقه‌ی مو انتقال میدهند، در اتصال میباشد. احتمالا بین خشکی پوست و خشکی مو رابطه‌ای وجود دارد. یعنی ،اگر فردی که پوستش خشک باشد، موهای سرش هم دچار خشکی میگردند. موی سر زمانی که فعالیت‌هایی نظیر حمام آفتاب، شنا کردن در آب‌ کلردارانجام میدهید،یا از از سشوار یا اتوی مو و دیگر محصولات حالت‌دهنده به صورت مداوم استفاده میکنید خشک وشکننده میشود، و چربی طبیعی‌ خود را از دست میدهد. سلامت موها به‌ دلیل گرمای خورشید، کلر آب و موهای گره‌خورده در کش‌ها و کلیپس‌ها، در خطر هستند. 

موی های خشک، شکننده و کدر هستند و شانه کردن آن کار دشواری است اینجاست که ماسک مو برای موهای چرب با بازگرداندن رطوبت طبیعی مو این مشکل را حل میکند. 

جهت حفظ سلامت طبیعی مو و درمان مشکلاتی مانند ریزش مو، موخوره، خشکی مو، شوره‌ی سر، خارش پوست سر و غیره، آبرسانی به موها امری ضروری میباشد که با استفاده از ماسک آبرسان میسر است.متاسفانه به علل گوناگون ازجمله تغذیه نادرست خشکی مو در نسل امروز بسیار شایع میباشد. به‌منظور آبرسانی به مو و رفع خشکی آنها میتوانید از انواع ماسک مو  آبرسانی که حتی میتواند به صورت خانگی نیز تهیه شود استفاده کنید.

- به یاد داشته باشید همیشه موهایتان را با آب سرد آب کشی کنید؛ 

- از شستن زیاد موهایتان دوری نمایید؛

- هیچ گاه موهایتان را سفت و محکم نبسته؛وهم چنین از بُرسی که دندانه‌های پلاستیکی دارد استفاده نکرده و آن را همیشه تمیز نگه دارید.

- موهای خیس‌ را شانه نکنید؛موهایتان را به ‌صورت منظم و دوره ای حتی در حد  یک سانتی متر کوتاه نماییداین کار بهترین درمان موخوره است؛

- حدالامکان از سشوار استفاده نکنید؛

- به‌ اندازه کافی آب مصرف کنید؛

- خصوصا به رژیم غذایی سالم اهمیت زیادی داده و رعایت نمایید؛

- با استفاده از اسپری‌ها، کرم‌ها و سِرم‌های مناسب، از مو در برابر اشعه‌ فرابنفش محافظت نمایید؛استفاده از ماسک آبرسان مو نیز جهت رفع خشکی مو توصیه میشود.

- سیگار را ترک کنید؛

- هرگز موهای خیس را با اتوی مو صاف ننمایید. 

ماسک مو با آبکشی مخصوص موهای رنگ شده ماسینکس پیشنهاد ارغوان دارو به آنهایی که به زیبایی موهای خود اهمیت می دهند.

 

درباره ما

Flex


شرکت ارغوان داروی ایرانیان درسال ۱۳۹۰ به پشتوانه و همکاری تعدادی از پژوهشگران جوان و مجرب و با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود. شرکت ارغوان داروی ایرانیان محصولات خود را با ۲ برند تجاری با نامهای ‹ماسینکس› و ‹ویبرسو› به بازار عرضه نمود ..

تماس با ما

آدرس : تهران _ کیلومتر ۱۹جاده مخصوص _ سه راه سنگی _ ساختمان ایرانیان _ طبقه۲ _ واحد۲۰۸

تلفن : 02146883079
فکس : 02146883079
ایمیل : info@arghavandarou.com

نقشه

نقشه