• 02146883079 - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٩٨ - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٨٦
  • شنبه تا پنج شنبه : 9:00 - 17:00
  • info@arghavandarou.com

اسپری نگهدارنده مو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 شرکت ارغوان داروی ایرانیان با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود.

 

اسپری نگهدارنده مو یکی از روشهای تثبیت مدل مو میباشد این گزینه جهت تثبیت مدل از روشهای راحت و فراگیر ومورد استفاده اکثر آرایشگران وخانم‌ها است یک ابزار سریع و با استفاده بسیار راحت.اسپری نگهدارنده مو

اکنون با توجه به آسانی روش استفاده ودر دسترس بودن راحت وهم چنین نداشتن مراحل مختلف جهت آماده سازی و... حتی با اینکه راههای دیگری نیز جهت اینکار موجود است اما اسپری مو ؛ تاکنون توانسته به خاطر داشتن مزایای فراوان محبوبیت خودرا حفظ کند.

اسپری محافظت کننده مو در انواع مختلف و دارای کاربری های خاص تولید وعرضه میشوند.نکته مهم اینجاست که شما توانایی استفاده درست از آنرا داشته باشید.

اما نکته مهم این است که بتوانید از آن درست استفاده کنید. اسپری نگهدارنده مو نه تنها به تثبیت مدل مو به موها کمک میکند بلکه کاربردهای فراوان دیگری در چگونگی جوانسازی ساختار مو هم دارد . ما در سایت ارغوان دارو ضمن بررسی این محصول نکات استفاده و همچنین موارد استفاده آنرا شرح میدهیم.

از جمله کاربرد های این اسپری میتوان به مرتب نمودن موهای ژولیده و حالت دادن به آنها است.

میتوانید با استفاده از خود بطری برای حالت دادن به موهای خود استفاده کنید این روش بسیار کارساز است و شما را از استفاده از کرم مو و شانه بی نیاز میکند با این روش نتیجه ای که به دست میاید حتی بهتر از زمان استفاده از کرم و شانه است.

اگر میخواهید آرایش موهایتان ثابت بماند ویا گل سر یا سنجاقها در محل خود فیکس شوند کافیست  اسپری نگهدارنده مو  را بر پشت گل سر سنجاق ویا گیره مو کمی اسپری نمایید تا ثابت شوند و دیگر از جای خود حرکت نکنند. پس از باز کردن گل سر وگیره ها جهت استفاده مجدد آنهارا بشوئید.

 با استفاده از اسپری مو حالت فر موها را تقویت کنید بدین صورت که جهت جلوگیری از اضافه شدن وزن موهای رویه فر، سر را به سمت پایین گرفته و بر روی زیر سازی فر موها هم اسپری نمایید با اینکار همه مو یکنواخت شده و حجم موهای فر حفظ میشود و لایه های زیرین ساختار مو در اثر وزن رشته های بالا فرم خود را از دست نمیدهند و حالت بهتری میگیرند وبهتر است اینکار را در مجاورت هوا انجام دهید این روش را اکثر آرایشگران با تجربه انجام میدهند.

با کمک یک مسواک و اسپری کردن برروی آن میتوانید موهای یکدست داشته باشید اینکار باعث میشود بافت زیباتری به مو داده شود صاف ویک دست جلوه نمایند و زمان ماندگاری هم بیشتر میشود.

میتوانید با کمک اسپری‌های مو به ابرو های خود حالت دهید کافیست بر روی انگشت اسپری نموده وبه روی ابروها بکشید هیچوقت به صورت مستقیم روی ابروها اسپری نکنید چون امکان دارد مواد شیمیایی اسپری به چشمانتان آسیب برساند.

با زدن کمی اسپری به شانه خود و یا یک قلم مو میتوانید مشکل الکتریسته ساکن یا همان برق موها ورفتن آنها به هوا را حل کنید.

اگر زمان کمی دارید و هنوز لاک ناخن شما خشک نشده با کمی اسپری نگهدارنده مو برروی آنها به خشک شدن سریعتر آنها کمک کنید.

نکته آخر اینکه اجازه ندهید این نوع از اسپری‌ها مدت زمان زیادی روی موها بماند و شستن پس از استفاده را فراموش نکنید زیرا این محصولات سبب بستن روزنه‌های مو میشود و اگر مدت زیادی رو مو بماند سبب آسیب به آن میشود هم چنین خانم‌های باردار و افراد دچار مشکلات تنفسی مثل آسم با مشورت پزشک استفاده نمایند این محصولات تاثیرات بدی بخصوص در جنین های پسر دارند وسبب مشکلات جدی میشوند.

 

درباره ما

Flex


شرکت ارغوان داروی ایرانیان درسال ۱۳۹۰ به پشتوانه و همکاری تعدادی از پژوهشگران جوان و مجرب و با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود. شرکت ارغوان داروی ایرانیان محصولات خود را با ۲ برند تجاری با نامهای ‹ماسینکس› و ‹ویبرسو› به بازار عرضه نمود ..

تماس با ما

آدرس : تهران _ کیلومتر ۱۹جاده مخصوص _ سه راه سنگی _ ساختمان ایرانیان _ طبقه۲ _ واحد۲۰۸

تلفن : 02146883079
فکس : 02146883079
ایمیل : info@arghavandarou.com

نقشه

نقشه