• 02146883079 - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٩٨ - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٨٦
  • شنبه تا پنج شنبه : 9:00 - 17:00
  • info@arghavandarou.com

ماسک کراتین و بیوتین

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 شرکت ارغوان داروی ایرانیان با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود.

در تبلیغاتی که جهت لوازم آرايشي- بهداشتي، مثل شامپوها و ماسك‌های حاوی كراتين و ماسک کراتین و بیوتین و... انجام می گیرد، مطالب گوناگونی بیان می گردد که کارخانه های تولید کننده صرفا جهت فروش کالاهای خود از آن استفاده میکنند آیا این تبلیغات ریشه علمی هم دارد و یا ماسک کراتین وبیوتین سبب رفع موخوره شده و موها را زیبا وخوش حالت کرده و یا ترمیم کننده هستند در مطلب زیر اشاره کلی به موارد بالا شده است.

ماسک کراتین و بیوتین

علل ايجاد موخوره بازی کردن زیاد با موها، كشيدن به مدت طولانی آنها، تماس مکرر با مواد شيميايي مثل رنگ مو و مواد فر،  حرارت زیاد که حاصل از استفاده زياد از بيگودس و سشوار بوده  وهم چنین شامپوهايی كه چربي پوست و مو را از اندازه طبیعی بیشتر از بین میبرند، تا زمانی که این عوامل از بين نرود و انتهاي چند شاخه موها كوتاه نشود، درمان شدن میسر نیست.

موهای شمادر اثر استفاده قرار گرفتن تحت حرارت بالا استفاده مکرر از سشوار، و قرار گرفتن تحت عوامل شیمیایی  مثل رنگ مو در صورت عوض کردن رنگ به دفعات زیاد ، برس‌ زياد و هم چنین شستن زیاد و محکم، شكننده و خشك میشوند، از اینرو زبر و بدحالت میگردند.

جهت حل مشکل بدحالتی و خشن و زبر شدن ساختار مو، راه ‌حلي پیشنهاد میشود؛ ماسك‌ مو حاوی کراتین و بیوتین.

 کراتين، پروتئينی است كه در مو هم موجود است و محصولات حاوي آن، باعث مي‌گردند موها لطافت زیادی بدست آورند. کراتینه مو اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده ساقه موهاست که در اثر استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ های مکرر با سشوارهای داغ، تافت و ژل، از بین میرود. جهت بازگرداندن حیات مجدد به موها، باید کراتین از دست رفته را به آن بازگردانید تا مثل قبل موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی خود برگردند.

اما نقش بیوتین در ماسک مو دارای کراتین وبیوتین چیست؟ بیوتین یا  همان ویتامین B7 به نام های ویتامین H یا کوآنزیم R هم شناخته شده است. ویتامینB7 یک ترکیب محلول در آب بوده و یکی از ویتامین های B کمپلکس محسوب میگردد.

بیوتین در مواد غذایی مثل هویج، جگر، مخمر، موز درغلظت های کم موجود است. نشانه های کمبود بیوتین در بدن کاهش اشتها، درماتیت، از دست دادن رنگدانه های مو، و آلوپسی (ریزش مو) هستند.

فولیکول ضعیف یا ناسالم توان حفظ مو راندارد که به ریزش مو منجر میگردد. با مرور زمان، فولیکول ها ضعیف شده  دراثر کمبود بیوتین سبب ریزش بیشتر مو می شود. همچنین توانایی فولیکول ها در رشد ورویش مجدد و حفظ رشته های موی جدید نیزا ز میان میرود.

تاثیر ماسک روی موی سر به تقویت مو و خوش حالت شدن انها کمک کرد. توجه داشته باشید که نوک مو خشک ترین و آسیب دیده ترین قسمت مو است، پس برای محافظت باید ماسک مو رو روی این قسمت ها متمرکز نمایید. این کار سبب بازگشت نم ورطوبت به آن قسمت ودر نتیجه باعث تقویت انتهای موها میشود. با یک شانه دندانه بزرگ، ماسک مو رو روی موهاتون شانه نمایید. این کار باعث میگردد ماسک مو روی همه سطح مو پخش گردد.

برای اثر گذاری بیشتر ماسک حاوی کراتین و بیوتین مو، میتوان با استفاده از کلاه ضد آب روی سر و سپس پیچیدن یک حوله گرم دور سر استفاده کرد. حوله را حداقل برای 10 دقیقه روی سر نگه داشته وسپس باز کنید.

 

درباره ما

Flex


شرکت ارغوان داروی ایرانیان درسال ۱۳۹۰ به پشتوانه و همکاری تعدادی از پژوهشگران جوان و مجرب و با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود. شرکت ارغوان داروی ایرانیان محصولات خود را با ۲ برند تجاری با نامهای ‹ماسینکس› و ‹ویبرسو› به بازار عرضه نمود ..

تماس با ما

آدرس : تهران _ کیلومتر ۱۹جاده مخصوص _ سه راه سنگی _ ساختمان ایرانیان _ طبقه۲ _ واحد۲۰۸

تلفن : 02146883079
فکس : 02146883079
ایمیل : info@arghavandarou.com

نقشه

نقشه