• 02146883079 - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٩٨ - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٨٦
  • شنبه تا پنج شنبه : 9:00 - 17:00
  • info@arghavandarou.com

کراتینه مو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت ارغوان داروی ایرانیان با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود.

 کراتینه مو

کراتین مو چیست؟کراتینه مو

کراتین در واقع اصلی ترین پروتئین موجود در مو، ناخن و دندان انسان هاست و در حیوانات در شاخ و  پشم، پر و سم آن ها موجود می باشد. عموما کراتین در دوام و تدوام فعالیت های حیاتی و اساسی سلول ها نظیر رشد سلولی و تولید پروتئین را تضمین می کند. در کل دو نوع پروتئین کراتین وجود دارد. یکی در پوست و مو و دندان انسان وجود دارد و دیگری در پوسته حیوانات موجود می باشد. این دو نوع پروتئین آلفا کراتین و بتا کراتین نام دارند. نوع آلفا کراتین همان کراتین موجود در پوست و موی انسان است. موی انسان تقریبا 14 درصد از این نوع کراتین را در خود دارد. نوع دیگری کراتین در پوسته ی لابستر، میگو و حشرات وجود دارد. به جرات می‌توان گفت که مهمترین جزء موی انسان کراتین می باشد. این ربطی به کوتاه یا بلند بودن مو ندارد. کراتین سبب صافی و درخشندگی مو می شود. از موارد گفته شده می توان نتیجه گرفت که در ساختار موهای زبر و مجعد و فر و یا وز کراتین کمی موجود می باشد. یعنی پروتئین با میزان کافی نرم و صاف کردن مو وجود ندارد.

برای جایگزین کردن محتوای کراتین مو از روش کراتینه مو استفاده می شود. کراتین مورد نیاز جهت این جایگزینی در روش کراتینه مو را از منابع حیوانی و یا سایر منابع طبیعی استفاده می نمایند. در نتیجه کراتینه مو ،‌مو ها صاف شده و درخشندگی به موها باز می گردد.

کراتینه مو چیست؟

کراتینه مو در واقع نوعی ترمیم ساختار مو آسیب دیده است که در نتیجه آن مو ها صاف و درخشنده و نرم می شوند. امروزه یکی از راه های از بین بردن حالت وز مو و از رایج ترین روش های صاف کردن مو استفاده از این نوع محصولات می باشد. کراتینه مو یک روش دائمی برای صاف و درخشنده و یا تقویت مو نیست بلکه روشی تقریبا نیمه دائمی می باشد که پس از چند ماه (غالبا 3سه ماه) اثر آن از بین مرود. اکثر افراد (مخصوصا افرادی که موهای زبر و وز و فر دارند)داوطلب کراتینه مو بوده و از آن به عنوان روشی برای صاف کردن مو استفاده می کنند.

برای استفاده از این محصول ماسک مو حاوی کراتین را روی موها ریخته و تمام موها را با کراتینه مو پوشش داده می شود و سپس با استفاده از سشوار داغ جذب موها می گردد. کراتینه مو عموما در آرایشگاه ها انجام می گیرد و مدت زمانی حدود 90 دقیقه یا بیشتر طول می کشد. 

در روش کراتینه مو جهت صاف نمودن مو، کوتیکول مو با کراتین و نرم کننده استفاده می‌شود. کراتینه مو نیز مانند سایر روش های درمان و یا احیا ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. پس از بررسی گزارش شکایت عوارض جانبی تعدادی از افرادی که برای کراتینه مو مراجعه نموده بودند، موارد ذیل بعنوان عوارض جانبی که امکان دارد در برخی افراد به وجود آید، بیان می گردد: قرمز در پوست سر، خارش پوست سر و دانه های قرمز در پوست سر. این عوارض عموما پس از 72 ساعت از زمان استفاده و پس از شستشوی سر اعلام شده است.

 

درباره ما

Flex


شرکت ارغوان داروی ایرانیان درسال ۱۳۹۰ به پشتوانه و همکاری تعدادی از پژوهشگران جوان و مجرب و با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود. شرکت ارغوان داروی ایرانیان محصولات خود را با ۲ برند تجاری با نامهای ‹ماسینکس› و ‹ویبرسو› به بازار عرضه نمود ..

تماس با ما

آدرس : تهران _ کیلومتر ۱۹جاده مخصوص _ سه راه سنگی _ ساختمان ایرانیان _ طبقه۲ _ واحد۲۰۸

تلفن : 02146883079
فکس : 02146883079
ایمیل : info@arghavandarou.com

نقشه

نقشه