• 02146883079 - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٩٨ - ٠٢١٤٦٠٧٣٩٨٦
  • شنبه تا پنج شنبه : 9:00 - 17:00
  • info@arghavandarou.com

ماسک مو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت ارغوان داروی ایرانیان با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود.

ماسک مو   ماسک مو

ماسک مو تقویت کننده و درمان کننده موهای خشک و وز و آسیب دیده میباشد که در انواع مختلفی موجود است و خوب است هر کسی با توجه به جنس مو،  و نیز آگاهی از میزان آسیب دیدگی مو و جهت تقویت مو از یکی از انواع این محصول استفاده نماید. متاسفانه درحال حاضر دیگر مثل زمان قدیم نیست که تغذیه و آب و هوای سالم و پاکیزه به طور خودکار باعث سلامت مو شود و بدون استفاده از هیچ تقویت کننده ای موهای سالمی داشته باشیم بلکه ما خود باید به فکر سلامت پوست  و موی خویش باشیم. همه ما میخواهیم که موهای سالم، شاداب ،درخشان، خوش حالت و براق داشته باشیم. در میان محصولات آرایشی و بهداشتی تولید شده مو، ماسک مو، محصولی است که از نازک و شکننده شدن موها جلوگیری می کند وسبب افزایش مقاومت مو دربرابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی افزایش می شود.

با توجه به مطالب بالا اگر موهای سالم میخواهید که از داشتن آنها لذب برید، باید برای موهای خود وقت بگذارید و تقویتشان نمایید تا در این شرایط نامناسب آب و هوایی  واین شرایط تغذیه آسیب نبینند.

ماسک مو از موادی مثل ، امگا 3، امگا 6، امگا 9، روغن آرگان، ویتامین A ، ویتامین E، اسیدهای چرب غیر اشباع، کراتین، دایمتیکون، سیلیکون و ... تشکیل شده که همگی مواد مغذی وتقویت کننده مو هستند . پس خوب است که همه چه آنهای که موهای شکننده دارند وچه انهای که به فکر تقویت موهای خود هستند از این قبیل محصولات استفاده نمایند.

نازک شدن تار مو و آسیب پذیرتر شدن موها مشکلی است که سبب نگرانی اکثر افراد گردیده است. تأثیر ماسک مو روی موی سر، با توجه به نوع آن و مواد تشکیل دهنده آن متفاوت است.  فواید مشترکی که در اکثر آنها موجود است  و به شرح زیر است :

  • آب رسانی و مرطوب کننده مو، بازسازی کننده مو، درخشان کننده مو ، رفع موخوره مو، رفع وز
  • تقویت کننده مو ،ترمیم کننده مو ،محافظ وبراق کننده مو ن،نرم کننده مو  
  • نحوه استفاده از ماسک مو که با توجه به نوع آن متفاوت است. 

منظور از انواع ماسک مو چیست؟

این محصول در دو نوع مجود است که یکی به صورت جامد بوده و باید با آبکشی  باشد  و نوع دیگر، به صورت مایع و دوفاز است که نیازی به آبکشی ندارد.

نحوه استفاده از نوع اول با آبکشی: در حمام پس از شستشویی مو، ماسک مو رو به ساقه موها بمالید و اجازه بدهید 5 الی15 دقیقه روی موهایتان بماند. سپس موهاتون رو آب کشی نمایید.

نحوه  استفاده از نوع دوم دوفاز( بدون آبکشی): پس از حمام، بر روی موهای نم دارو بر روی ساقه مو اسپری کنید. ( در ابتدا باید آن را حتما تکان بدهید ) . پس از اسپری کردن روی مو، می توانید مو رو سشوار کنید ویا می توانید موهاتون رو برس کنید.

تفاوت سرم مو و ماسک مو در چیست؟

اگر بخواهیم موهای آسیب دیده را ترمیم نماییم و برای تقویت موهای رنگ شده و آسیب دیده کاری کنیم به سراغ محصولات تقویت ساختار مو میرویم... و این سوال مطرح میشود ماسک مو و سر مو چیست، چه کاربردی دارند، تفاوتشان در چیست، زمان استفاده و نحوه استفاده از هر کدام به چه صورت است؟

بسیاری  تفاوت این دو محصول را در نحوه استفاده  و زمان استفاده از آنها می دانند و اعتقاد دارند که سرم مو بعد از حمام مورد استفاده قرار میگیرد  و به آب کشی نیاز نداشته  و دیگری  فقط در حمام استفاده میگردد و بعد از آن حتما باید آبکشی گردد. در صورتی که این گونه نیست  و بسیاری از ماسک موهایی که از مواد طبیعی ارگانیک ساخته و تولید شده اند و در آنها از مواد شیمیایی مضر استفاده نشده است به آب کشی نیاز نداشته و بعد از حمام وبا موهای نم دار بدون آب کشی مورد استفاده قرارمی گیرند.به این ترتیب  تفاوت این دو اینگونه خواهد بود.

تفاوت اساسی این دو محصول اساسا نه در نحوه استفاده بلکه درموارد استفادهاز آنها است!

بدین ترتیب که سرم مو کاربرد زینتی  وزیبایی دارد . یعنی  جهت  براق کردن، شفافیت و محافظت از آسیب مو کاربرد دارد. در صورتی که دیگری اغلب برای ترمیم  موهای آسیب دیده و تقویت و حتی پیشگیری و درمان موهای خشک و آسیب دیده و میباشد. البته می‌توان از نوع خانگی آن استفاده نمود. این گونه نیست که سرم مو برای تقویت مو آسیب دیده و خشک بی تاثیر است.

درباره ما

Flex


شرکت ارغوان داروی ایرانیان درسال ۱۳۹۰ به پشتوانه و همکاری تعدادی از پژوهشگران جوان و مجرب و با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی شروع به فعالیت نمود. شرکت ارغوان داروی ایرانیان محصولات خود را با ۲ برند تجاری با نامهای ‹ماسینکس› و ‹ویبرسو› به بازار عرضه نمود ..

تماس با ما

آدرس : تهران _ کیلومتر ۱۹جاده مخصوص _ سه راه سنگی _ ساختمان ایرانیان _ طبقه۲ _ واحد۲۰۸

تلفن : 02146883079
فکس : 02146883079
ایمیل : info@arghavandarou.com

نقشه

نقشه